۱۴۰۳/۰۳/۰۵

تشریح قابلیت های «ست» بانک صادرات ایران در نمایشگاه تراکنش نهم

کارکردها و مزیت های راهبردی سامانه توثیق الکترونیکی دارایی (ست) بانک صادرات ایران همزمان با برگزاری نهمین نمایشگاه تراکنش ایران تشریح شد.
تشریح قابلیت های «ست» بانک صادرات ایران در نمایشگاه تراکنش نهم

به گزارش اخبار ساخته ها؛ به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، در دومین روز از برگزاری نهمین نمایشگاه تراکنش ایران، سامانه توثیق الکترونیکی دارایی (ست) بانک صادرات ایران توسط فرزانه پوربرات، کارشناس اداره کل خدمات نوین این بانک در قالب یک کارگاه آموزشی برای فعالان حوزه صنعت پرداخت تشریح شد.

سامانه توثیق الکترونیکی دارایی «ست»، بانک صادرات ایران با هدف تسهیل در تامین وثیقه مورد نیاز برای دریافت تسهیلات خرد، راه‌اندازی و امکان وثیقه‌گذاری اوراق سهام و بیمه عمر و زندگی بدون نیاز به بازخرید یا فروش این دارایی‌ها برای متقاضیان دریافت تسهیلات از بانک صادرات ایران فراهم شده است.

متقاضیان دریافت تسهیلات دارای کد سجام بورسی می‌توانند با مراجعه به تارنمای سامانه ست به نشانی set.bsi.ir، از ارزش دارایی‌های راکد خود مانند سهام، بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، واحد‌های صندوق‌هایی با درآمد ثابت، چکنو، سفته و برات الکترونیک و سایر دارایی‌های قابل ارزش‌گذاری خود استفاده نموده و بدون نیاز به بازخرید یا فروش این دارایی‌ها، نسبت به وثیقه‌گذاری آنها در فرآیند دریافت تسهیلات اقدام کنند.

مدیریت ثروت، کاهش زمان وثیقه‌گذاری به صورت آنلاین، تنوع در ارائه وثایق، تناسب ارزش دارایی‌های راکد و غیرمولد، امکان تغییر وثیقه، کاهش نیاز به مراجعه حضوری و آزادسازی بخشی از وثیقه متناسب با تعهدات رفع شده، از جمله مهمترین مزیت‌های سامانه توثیق الکترونیکی دارایی بانک صادرات ایران است.

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید