۱۴۰۱/۰۹/۱۵

احیای ۲۲ واحد صنعتی درسمنان

احیای ۲۲ واحد صنعتی با همکاری دادگستری استان واحیای ۲۲ واحد تولیدی و دانش بنیان با پیگیری های قانونی منتهی به نتیجه مطلوب شده است.
احیای ۲۲ واحد صنعتی درسمنان

 به گزارش اخبار ساخته ها؛ محمدجعفر عبداللهی رئیس کل دادگستری استان سمنان ۱۷ آبان ماه با اشاره به حمایت دستگاه قضایی استان سمنان از شرکت‌های تولیدی و دانش بنیان در ۶ ماهه اول امسال اظهار کرد: در راستای تحقق سیاست های دستگاه قضا مبنی بر حمایت از تولید، اشتغال و کارآفرینی در اجرای مأموریت های سند تحول و تعالی قضایی، کارگروه استانی پیگیری اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه در استان سمنان تشکیل شده است.

وی افزود: در ۶ ماهه نخست امسال فعالیت های متعددی در راستای حفظ، حمایت، ایجاد اشتغال افراد و نیز جلوگیری از تعطیلی شرکت های تولیدی و دانش بنیان انجام شده است.

رئیس کل دادگستری استان سمنان خاطرنشان کرد: به منظور حمایت از شرکت‌های تولیدی و دانش بنیان با هدف حفظ اشتغال و کارآفرینی، از تعطیلی و کاهش نیروی کار ۱۷۹ نفر جلوگیری به عمل آمد.

عبداللهی اضافه کرد: ایجاد و احیای اشتغال ۲۹۸ نفر و احیای ۲۲ واحد تولیدی و دانش بنیان با پیگیری های قانونی دستگاه قضایی استان منتهی به نتیجه مطلوب شده است.

رئیس کل دادگستری استان سمنان یادآور شد: دستگاه قضایی استان معتقد است حمایت از واحد های تولیدی و دانش بنیان با بسیج و حضور میدانی تمامی دستگاه های ذیربط اتفاق می‌افتد، جوانان و نیروهای کار توانمند، بااستعداد و خوش سلیقه در استان سمنان وجود دارند که در جهت هدایت حرفه‌ای واحد های تولیدی و دانش بنیان دغدغه مند هستند،

وی در پایان عنوان کرد: دستگاه قضایی استان خود را موظف به حفظ و حمایت از بنگاه های اقتصادی دانسته و در جهت رفع موانع و مشکلات سرمایه گذاران از تمام ظرفیت قانونی خویش بهره خواهد گرفت.

انتهای پیام/

منبع خبر: ایسنا

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید