۱۴۰۲/۰۳/۱۱

یادداشت سردبیر اخبار ساخته ها به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲ خورشیدی

نوروزتان پیروز، بهارتان خجسته، هرروزتان به کام باد.
یادداشت سردبیر اخبار ساخته ها  به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲ خورشیدی

سلام و عرض ادب خدمت همراهان فرهیخته

ضمن آرزوی ایّامی خوش و خرّم، بسیار مسرور و شادمانیم که توانستیم در سال ۱۴۰۱، جریان آگاهی بخشی را با انتشار بیش از 20هزار خبر، گزارش، یادداشت،گفتگو و ...، استمرار بخشیم. این مهم قطعاً بجز تلاشهای بی دریغ تیم اجرایی اخبار ساخته ها میسّر نمی شد.

معیارهای ما در انتخاب اخبار و تولید گزارشها، احترام به وقت و دید تخصصی مخاطبین محترم و سپس، تلاش در جهت بهبود نگرش و ایجاد آگاهی و دانش بیشتر و یا یاد آوری نکات اولیه یا کلیدی در حوزه ساخته ها بوده است

امیدواریم بتوانیم در سال جدید نیز این مسیر را استمرار بخشیم. این مهم بجز حمایت های فکری،تخصصی و معنوی شما عزیزان میسّر نخواهد شد.

معرفی پایگاه خبری اخبار ساخته ها به دیگران و بازنشر اخبار و گزارشات آن به منظور *گسترش دایره تاثیرگذاری در مدیریت ساخته ها*، مهمترین مصادیق حمایت معنوی است.

پایگاه خبری اخبار ساخته ها وابسته به کمک هیچ فرد و سازمان خاصّی نیست و انگیزه اصلی تیم اجرایی، اعتقاد راسخ به امر خطیر آگاهی بخشی و نقش آن در بالندگی ایران عزیز و ایرانیان سربلند است.

با توجه به اهمیت *استمرار فعالیت*، همچنان به کمک و همیاری شما عزیزان دلبسته ایم و امیدواریم که از امسال بتوانیم با حمایت شما و تبلیغاتی متفاوت ،ارایه دهنده تخصص،دانش،عملکرد،محصول و ...شرکت ، کارخانه و...شما عزیزان هم باشیم تا بتوانیم گامی هر چند کوچک در معرفی خدمات، تولیدات یا توانمندی‌های شما باشیم.

 
با تشکر
سامان فخارزاده
سردبیر پایگاه خبری اخبار ساخته ها

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید

نظرات

  • Image
    ناشناس 2 ماه پیش پاسخ

    خدا قوت

آخرین اخبار
نظرسنجی
قیمت ها
آیا روند قیمت مسکن تا پایان سال 1402 افزایشی خواهد بود؟