۱۴۰۳/۰۵/۰۱

موافقت با الحاق ۱۰۹ هکتار به محدوده دو شهر در خوزستان

معاون اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از موافقت با الحاق ۱۰۹ هکتار به محدوده دو شهر در استان خبر داد.
موافقت با الحاق ۱۰۹ هکتار به محدوده دو شهر در خوزستان

به گزارش اخبار ساخته ها؛ شبنم کوچک پور معاون اداره کل راه و شهرسازی خوزستان با اشاره به برگزاری جلسات کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان اظهار کرد: این جلسات با هدف تامین زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان خوزستان برگزار و موارد الحاقی به محدوده شهرها مطرح و مصوب می‌شود.

 وی افزود: براساس آخرین تصمیمات اتخاذشده، با الحاق ۲۴ هکتار از اراضی قلعه خواجه و ۸۵ هکتار از اراضی هندیجان به محدوده این دو شهر به منظور تامین زمین اراضی طرح نهضت ملی مسکن در استان موافقت شده است.

معاون معماری و شهرسازی اداره‌کل راه و شهرسازی خوزستان با تاکید بر اهمیت انجام طرح نهضت ملی مسکن در استان گفت: برای پیشبرد این طرح در استان در معاونت شهرسازی جلسات ویژه‌ خارج از نوبت برگزار می‌شود تا بتوانیم نسبت به تامین زمین این طرح اقدام کنیم.

کوچک پور ادامه داد: برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان از تمام ظرفیت‌های قانونی استفاده خواهیم کرد تا مشکلی برای تامین اراضی مورد نیاز اجرای طرح وجود نداشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: اقدامات ویژه‌ای برای تسهیل و شتاب‌بخشی در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان در حال انجام است که امیدواریم ثمرات آن را مردم در آینده‌ای نزدیک مشاهده کنند.

انتهای پیام/

منبع خبر: ایسنا

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید