۱۴۰۲/۰۳/۱۴

صدور پروانه ساختمانی الکترونیکی می‌شود

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران در خصوص آخرین وضعیت صدور پروانه گفت: از ماه آینده صدور پروانه در تهران 100 درصد الکترونیکی می‌شود.
صدور پروانه ساختمانی الکترونیکی می‌شود

به گزارش اخبار ساخته ها؛ حمیدرضا صارمی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران در خصوص آخرین وضعیت صدور پروانه در تهران گفت: از ماه آینده صدور پروانه در تهران 100درصد الکترونیکی می‌شود.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران با تأکید بر این موضوع که الکترونیکی شدن صدور پروانه باعث کاهش فساد می‌شود، گفت:‌فرآیندها سهل و آسان شده است.

صارمی اضافه کرد: در حال حاضر هم صدور پروانه الکترونیکی است اما درحال تست هستیم و یک و نیم سال برای انجام این فرآیند کار کردیم.

وی در خصوص فعالیت دفاتر خدمات الکترونیک شهر گفت: این دفاتر کمافی‌السابق به فعالیت خود ادامه می‌دهند اما در بخش نظارت فنی، عوارض به صورت دستی صادر می شد که در حال حاضر سیستمی می‌شود.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران ادامه داد: پروانه‌ها به صورت غیرحضوری صادر می‌شود و دیگر نیاز به حضور در شهرداری نیست.

صارمی از شهروندان خواست در صورت بروز مشکل با سامانه 137 تماس بگیرند و تأکید کرد در کوتاه‌زمان ممکن پاسخگوی نیازهای شهروندان خواهیم بود.

انتهای پیام/

منبع خبر: فارس

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید

نظرسنجی
قیمت ها
آیا روند قیمت مسکن تا پایان سال 1402 افزایشی خواهد بود؟