۱۴۰۲/۰۳/۱۴

شرایط فروش متری مسکن در بورس

به گفته مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران، در فروش متری مسکن در بورس فرد به مرور زمان می‌تواند، خانه‌دار شود.
شرایط فروش متری مسکن در بورس

به گزارش اخبار ساخته ها؛ مهدی هدایت، مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در مورد آخرین وضعیت قرارگاه جهادی مسکن شهرداری تهران اظهار کرده که قرارگاه جهادی مسکن در حال انجام فعالیت است و بخشی از موضوع مسکن اساتید دانشگاه هم در این قرارگاه پیگیری خواهد شد. کار قرارگاه جهادی مسکن همواره پیگیری موضوع مسکن شهر تهران است و طبق تفاهم‌نامه‌ای که با دانشگاه داریم، در این قرارگاه به مفاد این تفاهم‌نامه در حوزه مسکن هم پرداخته می‌شود.

 

براساس اظهارات مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران درباره فروش متری مسکن در بورس، منابع خرد در کشور، اکنون بر علیه اقتصاد کشور است یعنی به سمت دلار، سکه و طلا می‌رود و بازار این اجناس را به هم می‌ریزید.

هدایت گفته که در فروش متری مسکن در بورس فرد به مرور زمان می‌تواند، خانه‌دار شود. با فروش متری مسکن در بورس، منابع خرد در امتداد اقتصاد کشور یعنی تولید، حرکت می‌کند و مردم به خانه‌‌‌دارشدن امیدوار می‌شوند. فروش متری مسکن بر روی پلتفرم بورس انجام خواهد شد و سال گذشته زیر ساخت‌های این کار را انجام دادیم.

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران اظهار کرده که تلاش کردیم پروژه‌هایی که در بورس عرضه می‌کنیم، پروژه‌هایی باشد که همه آنها، پروانه و سند داشته باشند و فوندانسیون آن هم ریخته شود تا مردم رشد این پروژه‌ها را ببینند و به سرمایه‌گذاری امیدوارتر شوند، وقتی پروژه تمام شد و فرد مقداری از خانه را خریداری کرد یا خود را به مرحله‌ای می‌رساند که بتواند یک واحد خریداری کند. اگر نتوانست ما یک بازارگردان داریم که درصد خانه خریداری شده در بورس را به قیمت روز از مالک خریداری می‌کند و فرد می‌‌تواند پول را در پروژه‌های جدید سرمایه‌گذاری کند و با انجام این کار در نهایت می‌تواند در یک پروژه خانه‌دار شود.

هدایت با تاکید بر اینکه مسکن موتور محرک اقتصاد کشور است. خاطرنشان کرد: سرمایه‌گذاری و خرید مسکن در بورس باعث می‌شود که پول و سرمایه به جای بازار ارز به سمت تولید و اشتغال حرکت کند.

منبع: اکو ایران

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید

نظرسنجی
قیمت ها
آیا روند قیمت مسکن تا پایان سال 1402 افزایشی خواهد بود؟