۱۴۰۱/۰۹/۱۲

سرعت پرداخت تسهیلات مسکن روستایی افزایش یافت

معاون بازسازی روستایی بنیاد مسکن گفت: با موافقت هئیت دولت روند پرداخت تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی تسریع شده است.
سرعت پرداخت تسهیلات مسکن روستایی افزایش یافت

مجید جودی معاون بازسازی و نوسازی مسکن روستایی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری اخبار ساخته ها  با بیان اینکه روند پرداخت تسهیلات  ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی در روستاها تسریع شده است گفت: در هفته گذشته ۴۵۰ نفر موفق به عقد قرارداد با بانک ها برای دریافت تسهیلات مسکن روستایی شده اند.

او ادامه داد:  ۲۰۰ هزار نفر متقاضی در حال حاضر در صف انتظار برای  دریافت تسهیلات مسکن روستایی هستند و خوشبختانه همکاری بانک ها در این بخش مناسب بوده است.

جودی با اشاره به اینکه بیش از ۲۲ هزار نفر در ماه گذشته برای دریافت تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی به ادارات کل بنیاد مسکن درخواست داده‌اند و خوشبختانه درخواست آنها در حال بررسی است گفت: در  زمانی که روند پرداخت تسهیلات کند بود بازسازی واحدهای  مسکن روستایی  به کندی پیش می رفت  اما متوقف نشده بود و بنیاد مسکن با اعتبارات خود اقدام به پرداخت تسهیلات مسکن روستایی کرده بود.

براساس این گزارش پرداخت تسهیلات مسکن روستایی از ابتدای سال با حاشیه های بسیار زیادی روبرو بوده که همین حاشيه ها خود بر روند اجرایی شدن ساخت واحدهای مسکن روستایی اثر گذار بوده است. 

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید