۱۴۰۲/۰۳/۱۱

رفع موانع تولید در قرارگاه ملی مسکن پیگیری می‌شود

دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی گفت: تیم نظارت و بازرسی وزارتخانه با قدرت، حل مسائل و مشکلات بخش مسکن را در حوزه اراضی، ساخت و سایر موارد رصد می‌کنند.
رفع موانع تولید در قرارگاه ملی مسکن پیگیری می‌شود

به گزارش اخبار ساخته ها؛ روح‌الله اکبری روز چهارشنبه در آیین رونمایی از سامانه ثبت قرارداد اجاره و دریافت کد رهگیری رایگان با بیان اینکه قرارگاه ملی مسکن با این هدف رفع موانع و مشکلات در این حوزه تشکیل شده است، افزود:

مشکلات بانکی، زیرساخت‌ها، نظام مهندسی ساختمان و شهرداری‌ها از جمله موانعی است که در بخش مسکن باید به آنها پرداخت.

وی اضافه کرد: تیم نظارت و بازرسی وزارت راه و شهرسازی با قدرت، حل مسائل و مشکلات بخش مسکن را در حوزه اراضی، ساخت و سایر موارد رصد می‌کنند، همچنین راهکارهای تامین مالی طرح نهضت ملی مسکن و تسریع در اجرای آن نیز پیشرفت مناسبی داشته است.

اکبری با اشاره به برگزاری جلسات شورای‌عالی مسکن هر یک ماه یکبار با حضور رییس‌جمهوری تشکیل، بیان داشت: وزارت راه و شهرسازی برای تامین مسکن اقدام به عقد تفاهم‌نامه‌هایی با دستگاه‌های مختلف پرداخته که از جمله ساخت خوابگاه‌های متاهلی در اراضی دانشگاهی با توافق با دانشگاه‌ها است.

وی با بیان اینکه در این قالب ۲۲۰ هزار واحد در حال اجرایی شدن است، گفت: ساخت این خوابگاه‌های متاهلی در دانشگاه‌های یزد و کرمانشاه آغاز شده است.

انتهای پیام/

منبع خبر: ایرنا

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید

آخرین اخبار
نظرسنجی
قیمت ها
آیا روند قیمت مسکن تا پایان سال 1402 افزایشی خواهد بود؟