۱۴۰۲/۰۱/۰۷

ثبت نام متقاضیان جوان در سامانه ملی املاک و اسکان

اولین و مهم‌ترین مرحله ثبت نام در طرح حمایتی مسکن توسط متقاضیان جوانی جمعیت ثبت نام در سامانه ملی املاک و اسکان کشور است.
ثبت نام متقاضیان جوان در سامانه ملی املاک و اسکان

 به گزارش اخبار ساخته ها؛ مهدی ملک مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: با توجه به تکلیف قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در خصوص واگذاری زمین یا واحد مسکونی به خانوار‌ها پس از تولد فرزند سوم و بیشتر، متقاضیان واجد شرایط می‌توانند در سامانه طرح حمایتی مسکن ثبت نام کنند.

وی افزود: آن دسته از متقاضیانی که علاوه بر دارا بودن شرایط لازم، نرخ باروری شهرستان محل زادگاه ایشان یا فرزند بالای ۲.۵ نباشد مشمول استفاده از قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در حوزه مسکن هستند.

مدیرکل راه و شهرسازی گلستان با بیان اینکه پنجره‌ای مختص به متقاضیان جوانی جمعیت در سامانه http://saman.mrud.ir/ طراحی شده، ادامه داد: واجدین شرایط باید پس از ورود به سامانه مذکور نسبت به احراز هویت و بارگذاری مدارک خود اقدام کنند.

ملک افزود: همچنین بر اساس بند هفت ماده ۱۶۹مکرر قانون مالیات‌های مستقیم، متقاضیان در اولین اقدام، باید در سامانه ملی املاک و اسکان کشور به آدرس http://amlak.mrud.ir اطلاعات محل سکونت خود را ثبت کنند.

انتهای پیام/

منبع خبر: خبرگزاری صدا و سیما

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید

نظرسنجی
قیمت ها
آیا قیمت مسکن تا پایان سال 1401 کاهش می یابد؟