۱۴۰۱/۰۹/۱۵

تخصیص زمین به تمامی متقاضیان نهضت ملی مسکن در تهران

مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران گفت: به تمامی متقاضیانی که اخیرا در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده زمین تخصیص داده شده است.
تخصیص زمین به تمامی متقاضیان نهضت ملی مسکن در تهران

خلیل محبت خواه مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران درگفت وگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری اخبار ساخته ها با بیان اینکه قراردادهای منعقده با سازندگان و انبوه سازان در خصوص ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن در شهرهای مختلف استان تهران براساس شاخص های تعدیل سه ماه سال ۱۴۰۰ است گفت: در حال حاضر هیچ افزایش قیمتی برای ساخت این واحدها قرار نداده ایم و متقاضیان نگران افزایش قیمت در این خصوص نباشند.

او ادامه داد: قراردادهای منعقده با سازندگان و انبوه سازان طبق اعلام وزارت راه و شهرسازی همان ۶میلیون و ۵۰۰هزار تومان بوده و تاکنون قراردادی مبنی بر ۸ میلیون تومان منعقد نشده است.

محبت خواه تاکید کرد: در حال حاضر سرعت و اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن در تمامی شهرهای استان تهران خوب است و ساخت پروژه ها در مناطق مختلف متوقف و یا کند نشده است.

مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران اظهار کرد: پیشرفت فیزیکی پروژه های نهضت ملی مسکن که در قالب مسکن ملی از سال گذشته آغاز شده بود به پیشرفت ۵۰ درصدی رسیده و برای پروژه های جدید هم زمین برای متقاضيان تامین شده است.

او با بیان اینکه بسیاری از اراضی که در اطراف شهر تهران وجود داشته در قالب رفع تعرض فوری شناسایی و بخشی از این اراضی در قالب کاربری مسکونی برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهر تهران به متقاضیان اختصاص داده می شود گفت: تاکنون بخش زیادی از این اراضی آزاد سازی شده و سند آنها به نام وزارت راه وشهرسازی زده شده است.

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید