۱۴۰۱/۱۱/۱۴
در اولین کنگره بین المللی مدیران ارزش آفرین در حوزه تحول و تجارت صنعت ساختمان صورت گرفت؛

تبیین اقدامات قرارگاه جهادی مسکن شهر تهران

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از جریان نفوذی در حوزه مسکن خبرداد که مانع رونق و شکل گیری جریان پایدار تولید مسکن در کشور هستند.
تبیین اقدامات قرارگاه جهادی مسکن شهر تهران

به گزارش اخبار ساخته ها؛ به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، هدایت با اعلام این خبر افزود: این جریان با اذعان به این که تولید مسکن موتور محرک اقتصادی است و با رونق گرفتن تولید و عرضه مسکن شکوفایی اقتصادی نیز همراه آن خواهد بود ،با هدف ضربه زدن به اقتصاد کشور سعی در ایجاد موانع مختلف در مسیر تولید مسکن در کشور هستند. 

سید مهدی هدایت از تمامی دغدغه مندان ،دستگاه‌های نظارتی و متولی حوزه مسکن که دغدغه تولید مسکن و جلوگیری از سوداگری در این بخش را دارند درخواست نمود با ورود به این موضوع، عوامل دخیل را شناسایی و با یک اقدام عاجل مسیر تولید مسکن را هموار سازند.

وی در ادامه با انتقاد از بانک‌ها درخصوص توقف پرداخت تسهیلات مسکن در بافت فرسوده به لزوم تولید مسکن استطاعت پذیر و مسکن انبوه در کشور گفت: در این مقطع زمانی که دولت در بخش تسهیلات مشکلات جدی دارد نیاز جدی بر جذب سرمایه های خرد مردم در حوزه تولید مسکن داریم که علاوه بر هدایت نقدینگی از بازار کاذب ارز و سکه به بخش تولید ، شاهد امیدوار بودن مردم به تهیه مسکن و رشد اقتصادی کشور باشیم.

گفتنی است این کنگره بین المللی در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد.

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید

نظرسنجی
قیمت ها
آیا قیمت مسکن تا پایان سال 1401 کاهش می یابد؟