۱۴۰۲/۰۹/۱۶

بنیاد مسکن کنترل کیفی پروژه‌های عمرانی شهرک‌های صنعتی را به عهده گرفت

شرکت ساخت آزما ارائه خدمات ژئو تکنیک، آزمایشگاهی و کنترل کیفی پروژه های عمرانی و زیر ساختی شهرک های صنعتی ایران را به عهده می‌گیرد.
بنیاد مسکن کنترل کیفی پروژه‌های عمرانی شهرک‌های صنعتی را به عهده گرفت

به گزارش اخبار ساخته ها؛ بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که میان اکبر نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و علی رسولیان رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به امضا رسید، شرکت ساخت آزما از مجموعه شرکت‌های تحت پوشش بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ارائه خدمات ژئو تکنیک، آزمایشگاهی و کنترل کیفی پروژه های عمرانی و زیر ساختی شهرک های صنعتی ایران را به عهده می‌گیرد.

این شرکت دومین شرکت خدمات آزمایشگاهی و کنترل کیفی و بزرگترین شرکت خدمات ژئوتکنیک ایران است که ۲۵ دفتر و ۴۰ ایستگاه مطالعاتی در سراسر کشور دارد.

اکبر نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هنگام امضای این تفاهم نامه با تاکید بر اهمیت کمک به رونق تولید صنعتی در کشور گفت: خدمات بنیاد مسکن به هیچ وجه عرصه فعالیت بخش خصوصی را تنگ نمی کند و از متقاضیان همکاری بخش خصوصی با بنیاد در تمامی امور اجرایی استقبال می کنیم.

علی رسولیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران هم در این مراسم با اشاره به فعالیت۸۵۷شهرک و ناحیه صنعتی با استقرار ۵۱ هزار واحد صنعتی در نقاط مختلف کشور گفت: مهمترین مساله برای ما رعایت کیفیت استاندارد در تامین زیرساخت های صنعتی است و به همین دلیل از خدمات تخصصی بنیاد مسکن در اجرای طرح‌های اجرایی شهرک‌های صنعتی استفاده خواهیم کرد.

 وی گفت: هم‌اکنون ۲۳۰۰ پروژه بزرگ عمرانی با سرمایه ای معادل ۱۱ هزار میلیارد تومان در شهرک های صنعتی در دست اجراست که استفاده از خدمات کنترل کیفی و آزمایشگاهی بنیاد مسکن می‌تواند به اجرای دقیق آنها کمک کند.

انتهای پیام/

منبع خبر: وزارت راه و شهرسازی

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید