۱۴۰۲/۰۱/۰۵

برگزاری دوره‌های آموزشی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی

دوره حکمرانی مسکن در ۶ سرفصل در همکاری با دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
برگزاری دوره‌های آموزشی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی

به گزارش اخبار ساخته ها؛ سرپرست مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گفت: دوره حکمرانی مسکن در ۶ سرفصل و طی ۹ ماه برگزار می‌شود، که در این دوره نگاه تخصصی مدیران به مسکن تقویت می‌شود تا بتوانند مسائل و چالش‌های پیش‌رو در حوزه مسکن را پاسخگو باشند.

حیدری افزود: دوره حکمرانی مسکن با مشارکت دانشکده حکمرانی دانشگاه تهران، مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری، و اندیشکده سیاست‌پژوهی منابع انسانی اسماء برنامه‌ریزی شده و ثبت‌نام و مصاحبه آن، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی هدف از برگزاری این دوره را پرورش و توسعه دانش مدیران ارشد و میانی در حوزه مسکن عنوان و تصریح کرد: نگاه تخصصی مدیران به مسکن در این دوره‌ها تقویت می‌شود تا این افراد بتوانند مسائل و چالش‌های پیش‌رو در حوزه مسکن را پاسخگو باشند.

حیدری با اعلام اینکه این دوره با ۶ سرفصل در ۹ ماه برگزار خواهد شد، افزود: دوره حکمرانی مسکن شامل مسائل حکمرانی و سیاستگذاری و یکسری دروس تخصصی همچون آمایش سرزمین، پنج دهه سیاستگذاری در بخش زمین و مسکن و مفاهیم و رویکرد اقتصاد مسکن است که طی ۹ ماه در دانشکده حکمرانی دانشگاه تهران برنامه‌ریزی شده و اجرا خواهد شد.

وی گفت: افراد متقاضی این دوره می‌توانند به شکل آزاد نیز در این دوره‌ها حاضر باشند. علاوه بر آن حضور مدیران ارشد و میانی فعال در حوزه مسکن به عنوان مهارت شغلی برای آن‌ها محسوب می‌شود.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید

نظرسنجی
قیمت ها
آیا قیمت مسکن تا پایان سال 1401 کاهش می یابد؟