۱۴۰۱/۱۱/۱۴

انواع طراحی بیرونی خانه های کوچک

تنها فضای داخلی و باغ برای سازماندهی یک خانه کافی نیست. منطقه ای که خانه را از بیرون نشان می دهد ، نمای بیرونی است.
انواع طراحی بیرونی خانه های کوچک

 به گزارش اخبار ساخته ها؛ هر چه طراحی بیرونی ، دکوراسیون داخلی و طراحی زیباتر و شیک تر باشد ، افراد بیشتری که خانه شما را می بینند فکر می کنند که شما در دکوراسیون داخلی هم موفق هستید. هنگام تزیین و طراحی نمای بیرونی خانه ، عرض نمای بیرونی راحتی زیادی را برای شما فراهم می کند.

نمای بیرونی وسیع ، فضای وسیعی که با باغ ادغام می شود باعث می گردد طراحی و دکوراسیون به راحتی انجام شود. اما اگر فضای بیرونی کوچک باشد و این قسمت به دلیل شکاف هایی مانند پنجره ها و درها کوچک تر باقی بماند ، تزئین نمای بیرونی خانه بسیار مشکل خواهد بود. در صورت کوچک بودن مساحت خانه ، باید به طراحی دقت کرد ، طراحی و برنامه ریزی دقیقی انجام داد تا دکوراسیونی به زیبایی مورد نظر شما ایجاد شود.

برای دکوراسیون خانه های کوچک باید فاکتورهایی را در نظر گرفت. در ابتدای این عوامل تعیین کیفیت دکوراسیونی بوده که قرار است ساخته شود. در صورتی که دکوراسیونی که قرار است انجام شود تصمیم گرفته شده باشد ، لازم است که دکوراسیون را بر روی نمای بیرونی کوچک قرار داده و با تعیین ترتیب عملیات اجرا را آغاز کنید. بنابراین ، در طراحی نمای بیرونی خانه های کوچک به چه نکاتی باید توجه کرد و چگونه رفتار کرد؟

ابعاد نمای بیرونی خانه خود را مشخص نمایید

اول از همه ، شما باید ابعاد نمای بیرونی خانه خود را مشخص نمایید و تصمیم بگیرید که در نتیجه اندازه گیری چه مقدار از مساحت را تزئین کنید. پس از تعیین منطقه ای که می خواهید تزئین کنید ، باید نوع دکوراسیونی را که می خواهید انجام دهید مشخص کنید. با انتخاب یک دکوراسیون بیرونی مدرن ، یک طراحی بیرونی روستایی و یا یک طراحی بیرونی با ظاهر قدیمی یا یکی از طراحی های سنتی بیرونی ، باید یک چیدمان هماهنگ در فضایی که تزئین خواهید کرد قرار دهید.

قبل از شروع طراحی نمای بیرونی خانه ، باید با برنامه ریزی که انجام خواهید داد ، دنباله طراحی را مشخص کرده و عملیاتی مانند نورپردازی ، رنگ آمیزی ، تزیین ، روکش خارجی ، روکش را مطابق با سفارش اعمال کنید. پس از تصمیم گیری در مورد مدل طراحی که می خواهید بسازید ، باید قسمت کوچک بیرونی را تمیز کنید.

مراحل رنگ آمیزی

اگر مصالح ساختمانی بتن مسلح باشد ، باید از ماسه پرس استفاده شود. اگر جنس بیرونی چوب است ، باید با استفاده از کاغذ سنباده ، بیرون را کاملا تمیز کنید. این تمیز کردن رنگ و تزئینات جدید را تمیزتر نشان می دهد و ماندگاری بیشتری خواهد داشت. پس از اتمام مراحل تمیز کردن ، باید مراحل رنگ آمیزی را طبق طرحی که خواهید ساخت انجام دهید و از چسبندگی کامل رنگ اطمینان حاصل کنید.

دکور و تزییناتی که در نمای بیرونی خانه می سازید زمانی بد به نظر می رسند که رنگ نگه ندارد یا حباب بزند. بنابراین، در صورت لزوم ، باید چند لایه رنگ کنید تا از خوب بودن رنگ بیرونی اطمینان حاصل کنید.

پس از اتمام مراحل رنگ آمیزی دیوار ، باید رنگ آمیزی قاب پنجره و در را انجام دهید و با ساخت رنگی متناسب با دکوراسیونی که از قبل تعیین کرده اید ، مراحل رنگ آمیزی نمای بیرونی خود را تکمیل کنید.

 رنگ آمیزی

 رنگ آمیزی نمای بیرون

توجه به نورپردازی

پس از فرآیند رنگ آمیزی ، عناصر نورپردازی در نمای بیرونی خانه باید طراحی شوند. نورپردازی که به زیبایی رنگ بیرونی ساخته شده را نشان می دهد ، باید به شیوه ای بسیار شیک انجام شود تا هم ظرافت نمای بیرونی آشکار شده و هم محوطه باغ روشن گردد.

بدین ترتیب نورپردازی کاربردی ساخته شده و دکوراسیون نمای بیرونی خانه تکمیل می شود. نورپردازی متداول ترین روشی است که برای تزئین خانه هایی با نمای بیرونی کوچک استفاده می شود. با نورپردازی با برنامه ریزی و طراحی خوب ، همراه با فرآیند نقاشی ، می توانید هر فضای بیرونی کوچک را به زیبایی تزئین کنید.

 نورپردازی

نورپردازی

پنجره های شیشه ای بزرگ

اگر می خواهید خانه ای را به روشی ساده تزیین کرده و نمای بیرونی آن را زیبا کنید ، باید پنجره های شیشه ای بزرگ یا پنل های شیشه ای را روی دیوار بیرونی قرار داده و اجازه دهید دکوراسیون خود به خود رخ دهد.

پنجره های شیشه ای بزرگ

پنجره های شیشه ای بزرگ

انتهای پیام/

منبع خبر: اتاق

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید

نظرسنجی
قیمت ها
آیا قیمت مسکن تا پایان سال 1401 کاهش می یابد؟