۱۴۰۱/۱۱/۱۴

انعقاد قرارداد ۷۸ پروژه عمرانی توسط سازمان مجری

علی نبیان از انعقاد ۷۸ قرارداد با مشاوران و پیمانکاران پروژه‌های عمرانی با اعتبار ۲ هزار و ۶۳۵ میلیاردتومان از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون خبر داد.
انعقاد قرارداد ۷۸ پروژه عمرانی توسط سازمان مجری

به گزارش اخبار ساخته ها؛ علی نبیان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی گفت: سازمان مجری از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون ۷۸ قرارداد را با مشاوران و پیمانکاران پروژه‌ها با اعتبار ۲ هزار و ۶۳۵ میلیاردتومان منعقد کرده است.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی در بیان برخی از مهمترین قراردادهای متعقد شده در طی دولت سیزدهم تاکنون اعلام کرد: عملیات اجرایی ابنیه تاسیسات برقی و مکانیکی ساختمان MRI بیمارستان سراوان، طرح توسعه بیمارستان لنگرود، عملیات خاکی و شمع‌کوبی و اسکلت بیمارستان‌های میاندوآب، کهنوج، یافت‌آبادتهران بخشی از آنهاست.

به گفته نبیان، ابلاغ قرارداد خدمات مشاوره  برای پروژه‌های بیمارستانی کهنوج، کازرون، ماهشهر، بناب، بوشهر، رشت، سلماس، نور و ورزشگاه‌های خرم‌آباد، شهرکرد، بروجرد و همچنین انجام خدمات آزمایشگاهی و کنترل کیفی پروژه‌های میاندوآب، کهنوج، اهواز، بناب، فاطمی اردبیل و مشهد بخش دیگری از قراردادهای منعقد شده با مشاوران و پیمانکاران پروژه‌های عمرانی به شمار می‌رود.

انتهای پیام/

 منبع خبر: وزارت راه و شهرسازی

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید

نظرسنجی
قیمت ها
آیا قیمت مسکن تا پایان سال 1401 کاهش می یابد؟