۱۴۰۱/۱۱/۱۴

افتتاح واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن زنجان قبل از پایان سال

تعداد محدودی از واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن قبل از عید ۱۴۰۲ در زنجان قابل افتتاح است.
افتتاح واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن زنجان قبل از پایان سال

 به گزارش اخبار ساخته ها؛ اصغر اسماعیلی مدیرکل راه‌وشهرسازی استان زنجان با بیان اینکه در استان زنجان بیش از ۱۷ هزار و ۵۰۰ واحد از پروژه‌های نهضت ملی مسکن در دست احداث است، گفت: از این تعداد حدود ۱۶ هزار واحد در شهر زنجان در حال اجرا است.

وی با اشاره به اینکه پروژه‌های نهضت ملی مسکن در غرب و شرق زنجان در حال احداث است، تصریح کرد: متوسط پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها با توجه به شروع زمان ساخت متغیر است ولی به طور میانگین پیشرفت فیزیکی پروژه‌های نهضت ملی مسکن در زنجان بیش از ۳۰ تا ۴۰ درصد است و تلاش می‌کنیم تا پروژه‌ها در بهترین حالت و کمترین زمان ممکن به مرحله تحویل واحد برسد.

مدیرکل راه‌وشهرسازی استان زنجان، با بیان اینکه (طرح پایش) پروژه‌های نهضت ملی مسکن در استان زنجان با هدف تسریع در روند اجرای پروژه‌ها از دی‌ماه امسال آغاز شده است، گفت: هر هفته جلسه کارگروه در قالب پایش با حضور اعضای کارگروه مسکن در محل کارگاه‌ پروژه‌های نهضت ملی مسکن و نیز سالن جلسات اداره‌کل برگزار می‌شود و با محوریت بررسی مشکلات و همچنین تعیین برنامه زمان‌بندی تحویل واحدها به متقاضیان برگزار می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه به طور مرتب و هفتگی  بازدید از پروژه‌های نهضت ملی مسکن را انجام می‌دهیم، بیان کرد: از نزدیک روند پیشرفت پروژه‌ها و کارها را رصد می‌کنیم و تنها هدف ما زود صاحب‌خانه شدن مردم است و برای تحقق این مهم تمام تلاش خود را می‌کنیم.

اسماعیلی به واگذاری واحدهای نهضت ملی مسکن در استان اشاره کرد و متذکر شد: تعداد محدودی از واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن قبل از عید ۱۴۰۲ در زنجان قابل واگذاری است.

انتهای پیام/

منبع خبر: ایسنا

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید

نظرسنجی
قیمت ها
آیا قیمت مسکن تا پایان سال 1401 کاهش می یابد؟