۱۴۰۱/۰۹/۱۵
معرفی چند ابزار نظافتی ؛

از «کباب پز پاک کن» تا جلا دهنده سطوح دشوار

برس کباب‌پز BBQ دارای موهایی است که در تمام جهات قرار دارند و حتی کناره‌های هر میله کباب‌پز را تمیز می‌کنند.
از «کباب پز پاک کن» تا جلا دهنده سطوح دشوار

به گزارش اخبار ساخته ها، برس کباب‌پز BBQ دارای موهایی است که در تمام جهات قرار دارند تا اطمینان حاصل شود که نه تنها قسمت بالا و پایین، بلکه کناره‌های هر میله کباب‌پز را بدون نیاز به برداشتن قسمت بالای آن تمیز می‌کند. قبل از گرم‌کردن کباب‌پز، از سوهان استفاده کنید تا کثیفی یا چربی‌های روی آن را بتراشید و همچنین ظرف کوچکی را با آب پر کنید تا برس فولادی ضدزنگ BBQ را مرتباً در حین تمیزکردن با آن خیس کنید. لطفاً مانند یک برس سیمی تمیز کردن را انجام ندهید، بلکه با کمی انحراف برس پاک‌کننده BBQ به سمت عقب، می‌توانید بهتر تمیز کنید.

 

سطوح دشوار را ۳۶۰ درجه جلا دهید!

تمیزکردن کف‌های سخت مانند کف چوبی، کف سیمانی، کف سنگ مرمر و بسیاری از انواع دیگر کف، مستلزم کار سخت و فعالیت بدنی زیادی است. شما نمی‌توانید بدون خم‌کردن خود یا دست‌زدن به پد، تمیزکردن کامل را داشته باشید. این ست گردگیر دارای دسته بلند و محکم با چرخش 360 درجه است.

هنگامی که آن را بچرخانید، گردوغبار و کثیفی را از تمام مناطق سخت مانند زیر مبل، کابینت، میز یا هر نقطه‌ای که دسترسی به آن دشوار است، پاک می‌کند. پارچۀ مورد استفاده در پد مخصوصاً برای جذب کامل مایع و صددرصد ضدعفونی مؤثر، طراحی شده است. با خرید سه پد میکروفایبر می‌توانید چهار پد دریافت کنید. هر پد میکروفایبر تقریباً 36 در 14 سانتی‌متر است.

 

ابزار مغناطیسی تنها پاک کننده پنجره دوجداره!

ابزار تمیزکردن پنجره دوجداره- یک پاک‌کننده شیشه پنجره هوشمند، این سیستم از نیروی مغناطیسی قوی برای تمیزکردن داخل و خارج پنجره‌های خانه یا محل کار شما با قابلیت تنظیم بر روی هر اندازه پنجره استفاده می‌کند.

قدرت مغناطیسی قابل تنظیم- دستگیره‌های تنظیم سریع روی شیشه پاک‌کن، این اطمینان را می‌دهد که روی هر نوع پنجره تک جداره، دوجداره و سه‌جداره با ضخامت 2 تا 40 میلی‌متر به خوبی عمل می‌کند.

پارچه‌های فوق‌العاده نرم و جاذب- این کیت تمیزکردن پنجره‌ها همچنین با 2 دستمال میکروفایبر مخملی همراه است که به از بین‌بردن کثیفی و ناخالصی‌ها کمک می‌کند و در عین حال شیشه را به سرعت برق می‌اندازد. برای جلوگیری از گم‌شدن تصادفی تجهیزات، گلایدر با یک نخ به حلقه‌ای که روی انگشت بسته می‌شود، متصل می‌گردد.

 

لنز دوربین مثل روز اول!

JJC Air Blower از مواد سیلیکونی درجه یک، نرم و الاستیک ساخته شده است. برای نقاشی هنری با جوهر الکلی همچنین برای تمیزکردن دوربین، لنز، صفحه کلید، تلویزیون، مانیتور، صفحه نمایش LCD، عینک و... مناسب است. برای از بین‌بردن گردوغبار از قسمت‌های حساس و شکاف‌ها بدون باقی‌گذاشتن اثر ایده‌آل است.

پاک‌کننده دمنده گردوغبار می‌تواند جریان‌های قدرتمندی از هوا را هدایت کند تا زباله‌ها را از دستگاه‌های ظریف شما بدون تماس فیزیکی، غیرسمی و سازگار با محیط خارج کند. نازل هوای نرم سیلیکونی به دستگاه شما آسیب نمی‌رساند، حتی اگر به طور تصادفی با دستگاه شما تماس پیدا کند. به دلیل داشتن طراحی ارگونومیک، در دست‌گرفتن و کارکردن با آن آسان است.

 

ظروف نچسب را بدون خط و خش نظافت کنید!

برس و اسفنج برای ظروف نچسب بی‌خطر هستند. این ابزار برای تمیز کردن قابلمه، تابه، ظروف نچسب، ظروف شیشه‌ای، سینک ظرف‌شویی، رویه گاز یا کاشی مناسب هستند. در دو طرف دسته، یک دکمه وجود دارد. هنگامی که دکمه فشار داده می‌شود، قسمت بالای دسته می‌تواند مایع تمیزکننده را اسپری کند، به همین دلیل از تماس مستقیم با دست خودداری و از دست محافظت می‌کند و مقدار مواد استفاده‌شده را می‌توان کنترل کرد.

پنجره شفاف روی دسته به شما این امکان را می‌دهد که در یک نگاه، به میزان استفاده از محلول تمیزکننده، آگاه شوید. برس سخت، موهای ریز و سفت انعطاف‌پذیر هستند و به راحتی تغییر شکل نمی‌دهند. همچنین به راحتی تمیز می‌شوند و ریزش موهای برس به راحتی انجام نمی‌شود. برس اسفنجی روغن به محض آب‌کشی تمیز می‌شود و وقتی در معرض آب قرار می‌گیرد، نرم می‌شود. این برس در صورت خشک‌شدن، سفت می‌شود و بوها را کاهش می‌دهد و تمیزکردن را کامل‌تر می‌کند.

به نقل از ماهنامه «ویکی کلین»

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید