۱۴۰۲/۰۳/۱۴

احداث ۷۰ واحد کارگاهی در شهرک‌های صنعتی سمنان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، بالغ بر ۷۰ واحد کارگاهی در شهرک‌های صنعتی استان احداث خواهد شد.
احداث ۷۰ واحد کارگاهی در شهرک‌های صنعتی سمنان

به گزارش اخبار ساخته ها؛ محمدرضا باقری مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان با بیان اینکه بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، بالغ بر ۷۰ واحد کارگاهی در شهرک‌های صنعتی استان احداث خواهد شد، تاکید کرد: ۲۴ واحد کارگاهی دانش‌بنیان با مساحت کل سه هزار و ۳۶۰ مترمربع در شهرک صنعتی سمنان در حال احداث است.

وی با اشاره به تکمیل ۱۰ واحد کارگاهی در شهرک صنعتی گرمسار، بیان کرد: پننج واحد کارگاهی دیگر با مساحت بیش از یک‌هزار و ۲۰۰ مترمربع در این شهرک صنعتی در حال احداث است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان تصریح کرد: پروژه ۷ واحد سوله کارگاهی شهرک صنعتی دامغان و ۱۰ واحد کارگاهی در شهرک صنعتی سرخه از دیگر پروژه‌های این شرکت در راستای رونق تولید و ایجاد اشتغال جوانان استان است.

باقری با اشاره به برنامه ساخت ۱۰ واحد کارگاهی در شهرک صنعتی شاهرود، خاطرنشان کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان در نظر دارد ۱۰ واحد کارگاهی در شهرک صنعتی ایوانکی احداث کند همچنین باید تاکید کرد اولویت واگذاری این کارگاه‌ها که عملیات اجرایی برخی از آن‌ها نیز آغاز شده، واگذاری به شرکت‌های دانش‌بنیان است.

وی با اشاره به مشوق‌ها برای شرکت‌های فناور مستقر در شهرک‌های صنعتی، بیان کرد: امید است این شرکت‌ها بتوانند با استفاده از زیرساخت‌های موجود در شهرک‌های صنعتی استان به تولید تجاری برسند.

 

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید

نظرسنجی
قیمت ها
آیا روند قیمت مسکن تا پایان سال 1402 افزایشی خواهد بود؟